15. 01. 2020

Pozvánka na koncert komornej hudby

Srdečne Vás pozývame spríjemniť si januárový podvečer.

15. 01. 2020

Rozhovory pri umení s Milanom Kolcunom

Hosťom našej januárovej talkshow Rozhovory pri umení nebude nik...

Rozhovory pri umení s Helmutom Bistikom

Je to snílek, večné dieťa, studnica tvorivých nápadov, veľký ľudomil, kreatívny a občas i riadne kontroverzný umelec, ktorý sa o svoj talent delí aj s hendikepovanou mládežou. S jeho tvorbou ste sa mohli stretnúť napríklad vo výkladoch parfumérie na Hlavnej ulici, pri inštaláciách vo Východoslovenskom múzeu, v Medzeve, kde má kaviareň i galériu, ale i na množstve výstav doma i v zahraničí - naposledy v New Jersey.

V utorok 24. septembra o 17.00 hod. zavíta aj do nášho múzea, aby sme ho vyspovedali a popýtali sa ho na všetko možné i nemožné z jeho súkromného i pracovného života. Prinesie ukážku svojej tvorby a nebude chýbať ani prekvapenie. Určite si vyhraďte čas na "rande" s touto pozoruhodnou osobnosťou výtvarnej scény!