28. 05. 2020

VÝSTAVA: Koniarek u Löfflera

KONIAREK U LÖFFLERA Reprezentatívny výber diela sochára Jána Koniarka...

Kresba na nádvorí múzea

Milé deti a kreatívni dospelí, vďaka uvoľňovaniu bezpečnostných opatrení sme rozhodli postupne sprístupňovať pravidelné kurzy kreslenia pre deti a dospelých v našom múzeu, ktoré budú prebiehať v obmedzených skupinách max. 6 ľudí. V prípade slnečného počasia budú všetky výtvarné aktivity presmerované na nádvorie nášho múzea.

Prosíme tvorivých návštevníkov, aby sa na hodinu kresby telefonicky prihlásili aspoň 2 hodiny vopred a to na na tel. čisle 055 / 622 32 34. /v čase otváracích hodín múzea tj. PO - PIA od 10:00 - 18:00 hod., SO - NE od 13:00 - 17:00/

Prosíme všetkých návštevníkov, aby pri vstupe do múzea použili dezinfekciu na ruky, ochranné rúško na tvár a dodržiavali 2m rozostupy.

Prvá hodina kreslenia prírodným uhlíkom bude už zajtra od 16:00 - 17:30. Budeme sa venovať štúdiu prírodnín a sôch Vojtecha Löfflera.

Vstupné 2 eura.
Je nutné sa prihlásiť.
Múzeum si vyhradzuje právo na zmenu programu.